Náš příběh

Pár let zpátky jsem hledal lepší práci. K tomu jsem používal jednoduché CV, co jsem si sepsal ve Wordu.

Ale moc mě na pohovory nezvali a když už, tak nabízený plat byl o dost níž, než to co by se dalo popsat jako práce snů. Nic z toho neodpovídalo mé reálné ceně na trhu práce.

Po nějakém čase jsem si uvědomil, že se musím na trhu lépe propagovat – a sebe propagace začíná u pořádného životopisu, který zaujme na první pohled.

Když jsem si ale prohlédl možnosti, které se nabízely (vzory životopisů ve Wordu, vzory ke stažení zdarma, nebo i některé placené automatické CV generátory) – tak mi došlo, že žádný takový životopis nezvládne reflektovat můj unikátní mix dovedností a zkušeností. A hlavně že všechny tyto životopisy vypadaly jeden jako druhý – což byl vlastně úplný protiklad toho, co jsem hledal.

Tak jsem se rozhodl, že si vyrobím své vlastní CV sám (protože mám zkušenost jak z marketingu, tak z grafického designu)

A to se opravdu vyplatilo. Dostal jsem svou vysněnou pozici téměř ihned po rozeslání mého nového CV.

 

Poté, co jsem tuto zkušenost sdělil přátelům a rodině, tak najednou každý chtěl, abych jim také vyrobil jejich CV…

Netrvalo dlouho a začal jsem dostávat objednávky na CV design od přátel mých přátel, kteří za to již nabízeli odpovídající honorář – a tak se zrodilo cvboutique.com.

 

Vyrobil jsem tento web, abych mohl pomoci všem, kdo hledají vysněnou práci, stát se tím favoritem výběrového řízení, kterého chce mít nabírající manager v týmu ASAP.

Tak si nenechte ujít další příležitost na váš posun v kariéře správným směrem jen proto, že vaše CV nemá ten správný efekt.

Získejte životopis který upoutá a který vás tam dostane!

Sociální sítě

Kontakt

Email: info@cvboutique.com

Telefon: (+420) 735 020 176

© 2018 – Flowstage s.r.o.

×

Cart